تسنیم/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از عدم مشاهده مورد جدیدی از ابتلا به کروناویروس طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: طبق آخرین یافته‌های آزمایشگاهی و اعلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در 24 ساعت گذشته هیچ چگونه مورد جدیدی از ابتلا به کووید19 در استان شناسایی نشده است.
وی تعداد افراد مبتلا شده به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد را 96 نفر عنوان کرد و گفت: تاکنون 5 مرگ در این استان به دلیل کرونا ثبت شده که میانگین سنی آنان بیش از 60 سال و در واقع دارای بیماری زمینه‌ای بوده‌اند.
یزدان‌پناه ابراز کرد: تاکنون بیش از 40 نفر از بیماران کرونایی در این استان بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده‌اند ولی هم‌اکنون آزمایش مجدد یک نفر از آنان منفی اعلام شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخی از بیماران کرونایی در استان در منزل قرنطینه بوده و دارو دریافت می‌کنند و برخی نیز در بیمارستان قرنطینه هستند.
یزدان‌پناه با بیان اینکه شیوع کرونا در ایام نوروز متاسفانه سیر صعودی پیدا کرده است، ادامه داد: انتظار می‌رود مردم از سفر، دید و بازدیدها و حضور در تجمعات عمومی و خصوصی اجتناب کرده تا این بیماری به مرحله نزولی خود برسد و بتوانیم از این فاز خطرناک عبور کنیم.
وی بیان کرد: ضروری است مردم یا با مراجعه به سایت سلامت salamat.gov.ir نسبت به خوداظهاری و غربالگری خود اقدام نمایند و یا تماس‌های سامانه 4030 را پاسخ دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277