فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تا ظهر امروز، موارد مثبت آزمایشگاهی کووید۱۹ در سیستان و بلوچستان ۶ مورد افزایش یافت و به ۱۶۳ نفر رسید، متاسفانه تاکنون ۱۱ نفر از عزیزان هم استانی با نتیجه آزمایش مثبت کرونا فوت کرده‌اند.

سید محمد هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار کرد: تا ظهر امروز موارد مثبت آزمایشگاهی کووید۱۹ در سیستان و بلوچستان ۶ مورد افزایش یافت و به ۱۶۳ نفر رسید.
وی افزود: ۱۱۰ نفر از این عزیزان در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، ۳۶ نفر در شهرستان های زیر پوشش دانشگاه زابل و ۱۷ نفر از هم استانی های ساکن در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه ایرانشهر هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: متاسفانه تاکنون ۱۱ نفر از عزیزان هم استانی با نتیجه آزمایش مثبت کرونا فوت کرده‌اند.
این مسئول بیان کرد: تعداد بیماران بستری شده باعلائم تنفسی حاد نیز به ۱۰۶۴ نفر رسید که ۷۷ نفر از این عزیزان هم جان خود را از دست داده اند.
هاشمی شهری گفت: با وجود اینکه موارد جدید مثبت آزمایشگاهی در استان نسبت به روز گذشته کاهش داشته است؛ امّا این به هیچ عنوان به معنای پایدار شدن وضعیت استان نیست و از ۲۹ اسفند تا کنون ۶۵ درصد افزایش موارد داشته ایم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c