ایسنا/ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار یک دستگاه پراید با کامیون در محور گچساران به باشت خبر داد.

محسن جلیل، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: تصادف پراید با کامیون حدود ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه عصر امروز چهارشنبه ششم فروردین ماه ۹۹ در محور گچساران- باشت و در محدوده منطقه شلال دون به وقوع پیوست که عوامل امدادی با حضور در محل حادثه وضعیت جسمی سرنشینان خودروی سواری و کامیون را بررسی کردند که متاسفانه این بررسی‌ها نشان داد ۵ سرنشین خودروی پراید جان خود را از دست داده‌اند.
سرهنگ بهنام ویسی‌پور، رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد نیز در خصوص این تصادف گفت: طی این تصادف یک دستگاه سواری پراید که از سمت گچساران به طرف نورآباد در حرکت بود با یک کامیون که از سمت باشت به طرف گچساران در حرکت بود برخورد کرد.
وی افزود: این تصادف در منطقه گردشگری شلال دون باشت رخ داد که خودرو پراید منحرف و زیر کامیون رفت که ۵ سرنشین این خودرو به علت شدت جراحات وارده جان باختند.
ویسی‌پور در خصوص علت وقوع تصادف و مقصر این حادثه بیان کرد: بی‌احتیاطی از طرف راننده پراید به علت انحراف به چپ از خط وسط جاده علت تصادف رانندگی بوده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277