مهر/ رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از ثبت ۱۴ مورد مثبت ابتلای به کرونا ویروس در این شهرستان خبرداد و گفت: هشت مورد از نمونه‌های فرستاده شده نیز منفی اعلام شده است.

ناصر بابایی، رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر اظهار داشت: در خصوص آمار بیماران کرونایی شهرستان ۳۲ مورد نمونه گیری انجام شده که از این تعداد ۱۴ مورد مثبت در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان داشته‌ایم.
وی افزود: این مسئله نشان می‌دهد که هیچ نقطه‌ای از شهرستان مصون از ویروس کرونا نیست و احتمال واگیر شدن و پخش آن در کل شهرستان وجود دارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت: از این تعداد ۱۰ مورد تعیین تکلیف نشدند یعنی جواب آزمایش آنها دریافت نشده است.
بابایی افزود: یک مورد فوتی ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا در درون شهر پلدختر ثبت شده که بیماری زمینه‌ای داشته و با ویروس کرونا دچار مشکل شده و فوت کرده است.
وی گفت: در این چند روز اخیر مورد مثبتی مشاهده نشده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر افزود: اگر ورودی تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری از جمله بادامک و تالاب‌ها که مهمترین آن بادامک است کنترل نشود هفته دوم فروردین با پیک کرونا مواجه خواهیم شد که این مسئله شوخی بردار نیست.
بابایی یادآور شد: خانواده‌هایی که به این تفرجگاه می‌روند و دور هم جمع می‌شوند باعث آلودگی محیط می‌شوند و برای خانواده‌های دیگر که به این اماکن می‌روند آلودگی ایجاد می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9