تسنیم/ مدیرکل هواشناسی استان کرمان از بارش برف و باران در استان خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد.

تورج جدیدی، مدیرکل هواشناسی استان کرمان از ورود سامانه بارشی جدید به استان و بارش باران و برف خبر داد و اظهار کرد: این بارش‌ها از فردا در استان آغاز می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه در روز پنجشنبه شاهد شدت بارش‌ها هستیم، افزود: رگبار باران و رعد و برق، بارش برف در مناطق کوهستانی و بارش تگرگ در نواحی مستعد شمال، مرکز، غرب و جنوب‌غـرب استان پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه این سامانه بارشی تا جمعه هشتم فروردین در استان فعال است، گفت: آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه‌های فصلی و سیلابی شدن مسیل‌ها و احتمال برخورد صاعقه وجود دارد.
وی افزود: پنجشنبه بارش باران را در مرکز، جنوب‌غرب و غرب استان داریم و عدم تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها و پرهیز از صعود به ارتفاعات توصیه می‌شود.
جدیدی ادامه داد: با توجه به نوع و شدت بارش‌های بهاری که به‌صورت رگباری و سریع اتفاق می‌افتد، احتمال افزیش بارش به ویژه به صـورت محلی در جنوب‌غرب استان امکان‌پذیر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00