ایرنا/ معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بوستان‌های این شهر در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل شد.

مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: به خاطر مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، از ورود ورزشکاران و شهروندان به داخل بوستان های شهر نظیر بوستان های حجاب، پردیس، بهار، ارم، بسیج، بهشت، وحدت، رجا، نصرت، غدیر، طرق، کوهسنگی، وفا، وکیل آباد، خورشید، لویزان، شاهد، نیلوفر آبی، ملت، چهل بازه، نیایش، صادقیه، بانوان ریحانه، باغ گلها، دانش و همچنین عرصه های کمربند سبز جنوبی و سایر بوستان های محلی و ناحیه‌ای جلوگیری می‌شود.
وی ادامه داد: از شهروندان تقاضا می شود از انجام فعالیت های خارج از منزل و حضور در بوستان های سطح شهر خودداری کنند و همکاری لازم را با نیروهای انتظامی و نگهبانی فضای سبز داشته باشند.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار امیدواری کرد با کمک یکدیگر و قطع زنجیره انتقال این بیماری از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید