ایرنا/ دبیر ستاد هماهنگی مدیریت بحران گناباد گفت: بارندگی و سیلاب دو روز گذشته در مجموع ۱۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال خسارت به بخش‌های کشاورزی، جاده‌ها، ابنیه راه‌ها و سیستم‌های برق رسانی بخش مرکزی این شهرستان وارد کرد.

محمد نیازی، دبیر ستاد هماهنگی مدیریت بحران گناباد افزود: بارش شدید باران و سیلاب ناشی از آن در مجموع ۱۵ میلیارد ریال به باغات، مزارع جو و گندم، منابع آب و کانال‌های انتقال آب و جاده های بین مزارع دهستان‌های پس کلوت بخش مرکزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
وی ادامه داد: بیشتر این خسارتها به ۷۰۰ هکتار باغات پسته و کانالهای انتقال آب و قنات روستاهای اروک ، گیسور، اسو و بیمرغ بخش مرکزی این شهرستان وارد شد.
نیازی گفت: سیلاب دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خسارت هم به جاده‌ها و ۲۵ دهنه پل در راه‌های روستایی بیمرغ و گیسور و ۷۵۰ میلیون ریال خسارت نیز به تاسیسات برق رسانی بخش مرکزی وارد کرد.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گناباد نیز گفت: طی دو روز گذشته در ۶ ایستگاه باران سنجی این شهرستان ۲۶ تا ۵۸ میلیمتر بارندگی به ثبت رسید که بیشتری بارش مربوط به ایستگاه باران سنجی روستای گیسور و شهر کاخک بود و میزان بارش در شهر گناباد هم ۳۶.۷ میلیمتر ثبت شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید