ایرنا/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان قوچان گفت: چهار بیمار جدید با آزمایش مثبت کرونا در این شهرستان شناسایی شدند که با احتساب آنها تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان به ۳۳ نفر رسید.

داوود خوش‌شکن، سرپرست شبکه بهداشت و درمان قوچان اظهار کرد: از این تعداد پنج تن جان خود را از دست دادند که دفن آنها با تدابیر بهداشتی انجام شد.
وی ادامه داد: از ۳۳ بیمار کرونایی این شهرستان ۲۴ نفر تاکنون بهبود یافته و با وضعیت جسمانی خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان قوچان گفت: در حال حاضر چهار بیمار مبتلا به کرونا و ۱۳ نفر دیگر مبتلا به بیماری حاد تنفسی با نتیجه منفی آزمایش از نظر ابتلا به کرونا در بخش ایزوله بیمارستان حضرت موسی بن جعفر (ع) این شهر بستری هستند.
خوش شکن افزود: ۹۰ درصد افراد فوت‌ شده در قوچان بر اثر بیماری کرونا بیش از ۶۰ سال سن داشته و ۱۰ درصد آنها که دارای سن کمتر از ۶۰ سال بوده‌اند بیماری زمینه‌ای همچون بیماری قلبی داشته‌اند.
وی ادامه داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان تاکنون ۱۰۷ نفر در بخش قرنطینه بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان بستری شدند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید