ایرنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه‌روز گذشته با ثبت ۶ کرونایی جدید، شمار مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۶۱ نفر رسید.

حسین فرشیدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار بیماران کرونا در استان اظهار کرد: همچنین در روز گذشته یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا در حاجی‌آباد که مردی ۷۵ساله بوده، درگذشت که شمار فوتی ها نیز در هرمزگان به ۱۳ نفر افزایش یافت.
وی یادآور شد: از ابتدای شیوع کرونا در هرمزگان تاکنون، هزار و ۶۳ بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی به بیمارستان های هرمزگان مراجعه که از این تعداد ۹۳۵ نفر ترخیص و ۶۷۵ نفر نیز به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به آمار کرونایی های جدید در اظهارداشت: ۴ نفر در قشم، یک نفر بندرعباس و یک نفر از حاجی آباد به شمار کرونای مثبت جدید در استان اضافه شده است.
فرشیدی ادامه داد: تاکنون ۱۴۰ نفر از بیماران کرونایی در هرمزگان با بهبود وضعیتشان ترخیص شدند و در حال حاضر نیز هشت بیمار حاد تنفسی بستری هستند.
وی اظهار کرد: هم اکنون در بندرعباس ۷۹ مورد، کیش ۳۳، قشم ۱۸، میناب ۱۰، بندرلنگه هفت، حاجی آباد و رودان چهار، پارسیان، بستک و جاسک ۲ و خمیر یک مورد بیمار کرونایی گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121