ایرنا/ رییس پلیس‌ راه خوزستان گفت: خودروهای پلاک غیربومی خوزستان، برای کنترل هرچه بهتر بیماری کرونا در این استان، با محدویت روبه‌رو هستند.

سرهنگ رضا دولتشاهی، رییس پلیس‌ راه خوزستان با اشاره به محدودیت ترافیکی در ورودی‌های استان به ویژه عوارضی پل زال - اندیمشک بیان کرد: با خودروهایی که بدون دلیل قانع کننده‌ای قصد ورود به خوزستان را داشته باشند طبق قانون برخورد و اجازه ورود به استان به آنها داده نمی شود.
سرهنگ رضا دولتشاهی افزود: خودروهایی که پلاک خارج از استان را دارند فقط در صورت داشتن برگ ماموریت و بررسی لازم توسط ماموران مستقر در ورودی‌ها اجازه ورود به خوزستان را خواهند داشت.
او ادامه داد: خوزستان یک استان خاص و استراتژیک از نظر اقتصادی و دارای پایانه های مرزی، بنادر و... است و نمی‌توانیم به طور کامل جاده‌های ورودی آن را مسدود کنیم.
رییس پلیس‌ راه خوزستان گفت: به شهروندان و مسافران توصیه می‌شود با توجه به محدودیت‌ اعمال شده در ورودی‌های خوزستان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند تا از خطر ویروس کرونا در امان باشند.
سرهنگ دولتشاهی بیان کرد: برخی از مسافران و رانندگان خارج از خوزستان اصرار بی‌مورد برای تردد و ورود به این استان را دارند و در برابر ماموران پلیس مقاومت می کنند و گاهی باعث درگیری و توهین می‌ شوند که توصیه می‌کنیم همکاری لازم را با ماموران مستقر در ورودی‌ها داشته باشند تا این بیماری از بین برود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335