شبستان/ فرماندار شهرستان بن بابیان اینکه همه مراکز اقامتی در شهرستان بن تعطیل شده است، گفت: محورهای روستاهای کرسنک و ورعبدالله و ورودی یانچشمه این شهرستان در مجاورت با استان اصفهان به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا مسدود شده است.

کیانوش نادری، فرماندار شهرستان بن اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه های اکید مسئولین وزارت بهداشت مبنی بر در خانه ماندن و پرهیز از مسافرت کردن همه مراکز اقامتی و مناطق دیدنی شهرستان بن تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
فرماندار شهرستان بن در ادامه افزود: برخی از ورودی های این شهرستان نیز که تقریبا مسافران زیادی از آن ها عبور می کنند به طور کامل مسدود شده است.
وی ابراز کرد: محورهای روستاهای کرسنک و ورعبدالله و ورودی یانچشمه ۲ ورودی این شهرستان در مجاورت با استان اصفهان است که به منظور پیشگیری و مقابله با کرونا مسدود شده است.
نادری گفت: سایر ورودی های این شهرستان با استقرار پایگاه های غربالگری به صورت ۲۴ ساعته رصد می شود و به خودروهای غیربومی نیز با همکاری نیروی انتظامی اجازه ورود داده نمی شود.
فرماندار شهرستان بن به تعطیلی برخی از اصناف این شهرستان اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، همه اصناف به جز صنف های ضروری در شهرستان بن نیز تعطیل است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3