باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی آتش نشانی مشهد گفت: بامداد امروز، انفجار توام با آوار یک منزل مسکونی ۳ طبقه در بزرگراه شهید چراغچی مشهد، 3 کشته و مجروح برجای گذاشت.

آتشپاد دوم امیر عزیزی روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد اظهار کرد: بامداد امروز پنچ شنبه هفتم فروردین ماه در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی وقوع حادثه انفجار و توام با آوار در یک ساختمان سه طبقه در بزرگراه شهید چراغچی ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران و ۱۰ ایستگاه را به همراه تجهیزات ویژه به محل حادثه اعزام کرد.
وی ادامه داد: با حضور نیرو‌های امدادی در محل مشخص شد به دلیل انفجار همراه با آوار یک ساختمان سه طبقه، به صورت کامل فرو ریخته و تعدادی از ساکنین در زیر آوار محبوس شده اند.
مدیرعامل آتش نشانی مشهد که خود فرماندهی این عملیات را برعهده داشت بیان کرد: با توجه به محدودیت فضای عملیاتی بیش از ۵۰ آتش نشان با انجام عملیات آوار برداری با استفاده از تجهیزات ویژه پس از نزدیک به ۹ ساعت تلاش موفق به نجات معجزه آسای یک دختر بچه و یک خانم که به شدت مجروح شده بودند از زیر آوار شده و متاسفانه پیکر یک پسر جوان را نیز که به دلیل شدت حادثه در دم جان باخته بود از زیر آوار خارج و تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.
عزیزی افزود: بررسی‌ها دقیق در خصوص علت اصلی این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید