باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از جریمه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی متهم پرونده قاچاق لوازم یدکی خبر داد.

علی مبشری، مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس اظهار کرد: یک دستگاه خودروی کامیون که به طرز مشکوکی در جاده های مواصلاتی شهرستان شیراز در حال تردد بود توسط ماموران متوقف شد.
وی ادامه داد: ماموران طی بازرسی از این خودرو مقادیر زیادی لوازم یدکی خودرو را کشف که با توجه به عدم ارائه اسناد و مدارک گمرکی از جانب سرنشینان کامیون، محموله توقیف و تحویل سازمان اموال تملیکی شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به تشکیل پرونده ای در این رابطه، افزود: طی تحقیقات انجام شده در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی استان، مشخص شد که محموله مکشوفه به طور قاچاق وارد کشور شده و از بندر گناوه به سمت شیراز در حال حمل بوده که به دام قانون گرفتار شده است.
مبشری اضافه کرد: نهایتا با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جریمه نقدی به میزان یک میلیارد و سیصد میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد.
وی گفت: شماره تماس ۱۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ به طور شبانه روزی شکایت ها و گزارش های شهروندان را ثبت می‌کند و پیگری گزارش های دریافتی در دستور کار گشت‌های مشترک قرار می‌گیرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913