شبستان/ معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین از کنترل جدی‌تر و سخت‌تر ورودی شهرهای قزوین و جلوگیری از ورود خودروهایی با پلاک غیر از استان قزوین خبر داد.

منوچهر حبیبی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: بحث تشدید اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا موضوعی است که توسط وزارت کشور تهیه و به رئیس جمهور محترم ارائه شده است و به محض تصویب و تائید نهایی در استان‌ها اجرایی می‌شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به تعطیلی بازار قزوین ادامه داد: بحث بازار به طور جدی در حال کنترل است و بازار سنتی و مجتمع‌های تجاری قزوین تعطیل هستند و در سایر مناطق هم به جز مراکزی که کالاهای اساسی شامل مواد غذایی، بهداشتی و دارویی مردم را تأمین می‌کنند، مابقی فروشگاه‌ها تعطیل خواهند شد.
وی عنوان کرد: اقدام دیگری که در دستور کار است کنترل جدی‌تر و سخت‌تر ورودی شهرها است که بر این اساس اجازه ورود به خودروهایی با پلاک غیر از استان قزوین، داده نخواهد شد و انتظار می‌رود که مسافرت‌ها به حداقل برسد و مردم در خانه مانده و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کنند.
حبیبی اعلام کرد: در خصوص حضور کارکنان در دستگاه‌های اجرایی هم تا ۷۰ درصد پرسنل می‌توانند از مرخصی استحقاقی استفاده کنند که این مرخصی ثبت نخواهد شد، البته کارمندان می‌توانند به صورت دورکاری و دولت الکترونیک هم خدمات را به مردم ارائه دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9