شبستان/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از عدم برگزاری برنامه‌های نیمه‌شعبان در مسجد مقدس جمکران به دلیل جلوگیری از تجمع خبر داد.

محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: برنامه‌ریزی‌هایی برای کنترل شیوع ویروس کرونا در حال انجام است و امیدواریم با کمک مردم شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تمامی تجمعات تعطیل است و این کار نه تنها غیر قانونی بلکه غیر اخلاقی است و امیدواریم که مردم نیز مراعات کرده و در راستای کنترل شیوع بیماری اهتمام داشته باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن نیمه‌شعبان گفت: مکاتبات و برنامه‌ریزی‌ها در این خصوص نیز انجام و تمامی برنامه‌ها در این ایام نیز تعطیل است و مسجد مقدس جمکران نیز برای حفظ سلامتی مردم به خوبی همراهی می‌کنند.
قدیر گفت: از مردم می‌خواهیم در خانه بمانند و سربازان مدافع سلامت را که آسیب‌دیده هستند و زحمات بسیاری می‌کشند را همراهی کرده تا خدایی ناکرده شاهد پیک‌های بعدی شیوع ویروس نباشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم همچنین به فعالیت گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت: گروه‌های جهادی به خوبی ساماندهی شده و از زحمات آنها قدردانی می‌کنم و در تمامی زمینه‌ها کمک هستند.
وی گفت: در بیمارستان در حال احداث امیرالمومنین(ع) نیز 120 نیروی جهادی در بخش های مختلف، تاسیسات، پشتیبانی، فنی مهندسی و ... در حال خدمات‌رسانی هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99