پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال از یک دستگاه خودروی وانت در شهرستان دنا خبر داد.

سردار مهدی انصاری، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان دنا در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی مرجع قضائی در محور ورودی شهرستان دنا ایست و بازرسی برقرار کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی وانت کارا مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.
انصاری بیان داشت: راننده با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری شد که پس از طی مسافتی در نهایت خودرو متوقف و مأموران در بازرسی از این خودرو تعداد 13 دستگاه تلویزیون 55 اینچ، 4 دستگاه ماشین لباسشویی و یک دستگاه جاروبرقی قاچاق فاقد اسناد گمرکی کشف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالای کشف شده را 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کردند، خاطرنشان کرد: راننده دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277