جماران/ فرماندار خمین گفت: مردم از سفر به زادگاه امام راحل خودداری کنند چرا که از ورودشان جلوگیری شده و در صورت ورود نیز با برخورد قانونی مواجه می‌شوند.

احمد طهرانی، فرماندار خمین اظهار کرد: از مسافرانی که در خمین حضور دارند درخواست‌ می شود در کوتاهترین زمان این شهرستان را ترک کنند و به شهرهای خود برگردند.
وی بیان کرد: محدودیتهای پذیرش مسافران نوروزی براساس مصوبات هیات دولت در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا از امروز(پنجشنبه) در خمین اجرا می‌شود و با کسانی که این محدودیتها را نادیده بگیرند برخورد جدی می شود.
وی گفت: ماندن شهروندان در منزل و پرهیز از سفر و رعایت بهداشت فردی مسئولان را در کنترل بیماری کووید ۱۹ کمک می‌کند.
وی افزود: شهروندانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند در نوروز امسال از سفر به این شهرستان به ویژه مناطق روستایی و دیدار با والدین خود به طور جدی خودداری کنند.
طهرانی اظهار داشت: ایستگاه های کنترل سلامت و تب سنجی در ورودی های اراک، گلپایگان، الیگودرز و تهران مستقر هستند.
فرماندار خمین تاکید کرد: زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی همواره از حضور مسافران و گردشگران در این شهرستان استقبال می‌کند اما به دلیل حفظ سلامتی شهروندان پس از شکست کامل کرونا پذیرای مسافران از تمام نقاط کشور خواهد بود.
طهرانی با تقدیر از همکاری مردم و اصناف این شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا ادامه داد: با اصنافی که به فعالیت خود ادامه دهند برخورد قانونی شده و واحد صنفی آنها مهر و موم می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f