باشگاه خبرنگاران/ دادستان کرمانشاه دستور دستگیری و برخورد قاطع با نزاع کنندگان و قمه کشان بیمارستان طالقانی کرمانشاه را صادر کرد.

شهرام کرمی، دادستان کرمانشاه با اشاره به وقوع یک فقره درگیری طایفه ای در شهرک بلوردی بیستون، بیان کرد: در این نزاع دسته جمعی که در شهرک بلوردی بیستون رخ داد، تعدادی از افراد هر دو طایفه با سلاح سرد مجروح شدند.
وی با اشاره به انتقال مجروحین این نزاع به بیمارستان طالقانی کرمانشاه، اظهار کرد: متاسفانه برخی از نزاع کنندگان در بیمارستان هم به درگیری خود ادامه دادند و با به‌کارگیری سلاح های سردی همچون قمه و شمشیر نظم و امنیت بیمارستان را برهم زدند.
دادستان کرمانشاه افزود: این افراد پس از پایان درگیری و ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان بسرعت از محل متواری و مخفی شدند.
کرمی تاکید کرد: پس از وصول گزارش این درگیری به دادسرای استان سریعا دستور پیگیری و دستگیری متهمین به ضابطین دستگاه قضایی استان صادر شد.
وی از دستگیری تعدادی از متهمین خبرداد و بیان کرد: سایر متهمین نیز تحت پیگیر قانونی قرار گرفته اند و با شناسایی محل اختفای آن‌ها به‌زودی آن‌ها نیز به دام دستگاه قضایی استان گرفتار خواهند شد و به سزای عملشان می رسند.
دادستان کرمانشاه برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی را از اولویت‌های جدی دستگاه قضایی استان خواند و یادآور شد: با هر گونه اخلال در نظم و امنیت عمومی مردم استان به‌صورت قاطع و سریع برخورد می کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246