باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد‌های استان کرمانشاه گفت: از آنجایی ترانزیت به موضوع صادرات و واردات کالا مربوط است برای این بخش هیچ محدودیتی ایجاد نکرده ایم.

فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد‌های استان کرمانشاه از استقرار پایگاه‌هایی برای شستشو کامیون‌های بخش ترانزیت در قصرشیرین خبر داد و اظهار کرد: چه کامیون‌هایی که می‌خواهند وارد پایانه مرزی پرویزخان بشوند و چه کامیون‌های ورودی از قسمت عراق باید از گیت‌هایی عبور کنند که برای شستشو و ضدعفونی کردن نصب شده اند.
وی از شستشو و ضدعفونی مستمر سالن‌های تجاری و مسافربری پرویز خان خبر داد و افزود: به منظور کنترل بخش ترانزیت سه ایستگاه ثابت و یک ایستگاه سیار کار شستشو و ضدعفونی کامیون‌ها را انجام می‌دهند تجمع رانندگان در محیط بسته پایانه بار ممنوع شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اعلام اینکه در بخش بار نیز محدودیتی نداریم، گفت: برای تامین مایحتاج مردم نمی‌توانیم محدودیتی برای تردد این بخش داشته باشیم، اما تجمع رانندگان در محوطه پایانه بار ممنوع شده است و انجام امور اداری رانندگان به بیرون از محوطه در فضای باز و چینش صندلی‌هایی با فاصله منتقل شده است.
به گفته کرمی ساختمان اداری نیز به صورت مرتب ضدعفونی می‌شود.
وی عنوان کرد: ناوگان حمل و نقل بین شهری استان کرمانشاه ۳۰۰ دستگاه اتوبوس، هزار دستگاه سواری و ۷۰۰ دستگاه مینی بوس دارد که زیر نظر ۷۵ شرکت خصوصی فعالیت می‌کنند همچنین سه شرکت در بخش ترانزیت و نیز ۸۵ شرکت در بخش بار در استان کرمانشاه فعال هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246