مهر/ رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل از برخی افراد بی توجه به تذکرات و آموزش‌ها که با ایجاد مراکز مخفی در برخی مناطق شهری و روستایی بساط قلیان برپا کردند انتقاد کرد.

عمران خسروی، رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل از برخی افراد بی مسئولیت و بی توجه به تذکرات و آموزش‌ها که با ایجاد مراکز مخفی در برخی مناطق شهر و روستاها، بساط شب نشینی و قلیان برپا کرده و سلامت خود و جامعه را هدف قرار داده‌اند انتقاد کرد.
وی به تلاش شبانه روزی کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و نیز همکاری مجموعه تلاشگر نیروی انتظامی اردبیل و بازرسان سازمان صمت و شهرداری و فرمانداری و … اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از تجمع در قهوه خانه‌ها و نیز پیشگیری از انتقال ویروس کرونا متأسفانه برخی افراد با سلامت مردم بازی نموده و عده‌ای از افراد نیز سلامت خود و جامعه را به سخره گرفته‌اند.
رئیس مرکز بهداشت با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۱۵۰ مرکز تجمعی و قهوه خانه و عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شده، افزود: فقط طی روز چهارشنبه تعداد ۲۱ واحد متخلف در اردبیل و روستاهای تابعه پلمب شد.
خسروی ضمن تشکر از حضور و مشارکت فرمانداری، شهرداری فرماندهی انتظامی، سازمان صمت و مجموعه مسئولین قضائی اردبیل در پشتیبانی و اجرای برنامه‌های ستاد استانی و کشوری کرونا، از همه خانواده‌ها درخواست کرد تا با حساسیت بیشتر در قبال سلامت خانواده خود و هموطنان از حضور فرزندان و اعضا خانواده در مراکز تجمعی شدیداً خودداری نموده و با کارشناسان ستاد پیشگیری از کرونا همکاری نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253