شبستان/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: از زمان اجرای طرح ویژه نظارت بر بازار و اقلام بهداشتی، متخلفان این حوزه به یک میلیارد ریال جریمه تعزیری محکوم شدند.

مرتضی ممیزی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از اجرای طرح ویژه نظارت بر بازار و اقلام بهداشتی خبر داد و گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون متخلفان این حوزه شامل محتکران و گرانفروشان به یک میلیارد ریال جریمه تعزیری محکوم شدند.
ممیزی خاطرنشان کرد: ۳۸ پرونده از محل اجرای طرح نظارتی به شعبه‌های این اداره کل، وارد و ۱۹ پرونده مختومه شده که متخلفان بر اساس آرای صادره، محکوم به پرداخت جریمه یک میلیارد ریالی شدند.
این مقام مسئول با یادآوری اینکه طرح ویژه نظارت بر لوازم بهداشتی با جدیت اجرا و برخورد قاطع با متخلفان عرضه لوازم بهداشتی از جمله محتکران و گرانفروشان انجام می شود، تا کنون بیش از ۲۶۴ هزار دستکش بهداشتی، ۱۱ هزار عدد ماسک، ۶ هزار و ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده و پنج هزار تیوپ ژل ضدعفونی‌کننده در سطح استان زنجان توقیف و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی این استان قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: در جهت حمایت از خریداران و برخورد قاطع با تخلفات احتمالی، گشت ویژه بازرسی با حضور رییس شعبه تعزیرات حکومتی به صورت دو شیفت اجرا می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd