باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف انبار میلیاردی کالای قاچاق در اصفهان خبر داد.

کامران ریاحی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای تدابیر قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ایجاد بستر لازم برای تحقق بخشیدن به شعار "جهش تولید" که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای سال جدید نام گذاری شده است شناسایی دپوی کالا‌های قاچاق در انبار‌های سطح استان در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: در همین رابطه کارآگاهان این پلیس با اشرافیت اطلاعاتی خود موفق شدند یک دستگاه موتور برق و ژنراتور و ۴۴ کارتن ۱۰ کیلویی مغز گردو خارجی که فاقد هرگونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی بوده و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را در بازرسی از یک انبار دپوی کالا کشف کنند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ارزش کالا‌های مکشوفه را براساس اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال عنوان و اظهار کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر و همراه با پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18