باشگاه خبرنگاران/ معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در گشت‌های بازرسی مربوط به ویروس کرونا ۴۹ پرونده تخلف کالاهای بهداشتی به ارزش بیش از ۳۰۲ میلیون ریال در استان تشکیل شد.

مهدی یحیایی معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد: با توجه به افزایش تقاضای شهروندان از زمان شیوع ویروس کرونا در استان سمنان تاکنون بیش از ۲۳۰ مورد بازرسی در قالب گشت مشترک از گروه کالاهای ماسک، انواع دستکش و مواد ضدعفونی انجام شده است.
وی با اشاره به بیشترین تخلفات کشف شده در بخش اقلام بهداشتی، افزود: احتکار ماسک، دستکش و موادضدعفونی، اخفا و خودداری از فروش، گرانفروشی، ارائه نکردن فاکتور و درج نکردن قیمت بر روی کالاهای بهداشتی، در صدر تخلف‌های کشف شده از واحدهای صنفی و غیرصنفی بود.
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: نظارت و بازرسی‌ها از مراکز پخش لوازم بهداشتی در سمنان شدت گرفت و پرونده‌های تخلف در این زمینه برای صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی این استان ارسال شد.
یحیایی ابراز کرد: شهروندان هر گونه تخلفی مانند احتکار، گرانفروشی یا توزیع نکردن هرگونه لوازم بهداشتی و ضدعفونی را از طریق سامانه ۱۲۴ دریافت شکایت مردمی گزارش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c