باشگاه خبرنگاران/ فرماندار باشت از بسته شدن مبادی ورودی شهر باشت تا اطلاع بعدی برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مسعود حسینی، فرماندار باشت گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مبادی ورودی شهر باشت تا اطلاع بعدی بسته شده است.
حسینی افزود: در این راستا همچنین با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی اکیپ‌های سپاه، نیروی انتظامی و پلیس راه، دهیاران، شوراها و مردم در ورودی این شهر مستقر شدند و از ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به کرونا به درون شهر جلوگیری می‌کنند.
وی تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در شهر باشت را دو نفر اعلام کرد و گفت: یک نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان تاکنون جان خود را از دست داده است.
حسینی بیان کرد: هم‌اکنون دو ایستگاه تست افراد مشکوک به کرونا در پل بریم و ورودی شهر باشت مستقر هستند و چنانچه موردی مشاهده شود، برای سلامت مردم به شهر خود بازگشت داده خواهند شد.
وی افزود: همچنین تمامی ورودی‌های مناطق گردشگری این شهرستان تا اطلاع بعدی بر مسافران و گردشگران بسته شده است.
فرماندار باشت بیان کرد: برخی از واحدهای صنفی واقع در این شهرستان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل خواهند بود.
حسینی افزود: این تعطیلی شامل واحدهای صنفی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها، فرآورده‌های خام دامی و سوپرمارکت‌ها نمی‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277