باشگاه خبرنگاران/ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول گفت: درب آرامستان‌های سراسر شهرستان با کمک عوامل انتظامی بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود.

سیدمهدی چلوی، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول گفت: درب آرامستان‌های سراسر شهرستان با کمک عوامل انتظامی بسته و از تردد افراد به شکل پیاده و سواره جلوگیری می‌شود و این تصمیم از سوی شورای تامین و ستاد مقابله با ویروس کرونا در دزفول به خاطر پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامتی افراد اتخاذ و اجرا خواهد شد.
او افزود: علاوه بر ممانعت از ورود انواع خودرو و وسایل نقلیه، از حضور اشخاص نیز در آرامستان‌های سطح شهرستان دزفول جلوگیری خواهد شد و این موضوع به بخشداران، شهرداران و دهیاران ابلاغ شده است.
چلوی تصریح کرد: خوشبختانه طی هفته های گذشته آحاد مختلف مردم شهرستان با مسئولان و خصوصا پلیس همکاری خوبی داشتند اما همه باید به این مهم باید بطور جدی تر توجه کنند.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول گفت: همکاری خوب مردم با مسئولان بیانگر اهتمامی است که آن ها برای حفظ سلامتی خود و جامعه دارند و انتظار می رود همان رفتار را نیز در روز پنجشنبه پیش رو (۷ فروردین ۹۹) شاهد باشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335