باشگاه خبرنگاران/ هلال احمر بوشهر اعلام کرد: فردی که با عنوان عضو این جمعیت در فضای مجازی از خدمات بیمارستانی در قبال بیماران کرونایی انتقاد می‌کند، ارتباطی با هلال احمر ندارد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به پخش تصویری در فضای مجازی درباره نحوه ارائه خدمات بیمارستانی در قبال بیماران کرونایی و سایر بیماران، اعلام کرد: شخص مدعی در تصویر یاد شده که خود را عضو جمعیت هلال احمر معرفی کرده، ارتباطی با این جمعیت ندارد.
همچنین در ادامه آمده است: امدادگران مستقر در ایستگاه‌ها و مقر‌های اسکرین و تست تب سنجی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در همه مبادی ورودی شهر‌ها و بخش‌ها با لباس فرم قرمز رنگ سازمان امداد و نجات جمعیت مشغول به خدمات رسانی هستند در صورتی که لباس فرد یاد شده مربوط به سازمان جوانان هلال احمر است.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر با تشکر از همه تشکل‌های مردمی و فعالان اجتماعی که در کنار نیرو‌های هلال احمر و با لباس این جمعیت در حال خدمات رسانی به مردم هستند، درخواست کرد که از تهیه تصویر با لباس هلال احمر خودداری کنند و چنانچه گلایه و شکایتی هم دارند از طریق مجاری قانونی و دستگا‌ه‌های مربوط اقدام کنند.
همچنین در توضیح روابط عمومی هلال احمر استان بوشهر با قدردانی از زحمات نیروهای بیمارستان‌ها و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید شده، بهتر است در فضای موجود همه با همکاری و یاری رساندن به هم و در خانه ماندن بر این ویروس و مهمان ناخوانده این روز‌ها فائق آییم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22