فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: 3 سارقی که به بهانه سرویس بهداشتی وارد منزل یک شهروند اراکی شده و اقدام به سرقت کرده بودند، در عملیات سریع پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

امیر مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان اراک اظهار کرد: بامداد روز گذشته با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر سرقت از منزل یکی از شهروندان در یکی از محله‌های اراک، بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری 17 شهرستان اراک برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور تیم گشت انتظامی در محل و در تحقیقات اولیه از صاحب‌منزل مشخص شد که خانمی ناشناس با مراجعه به درب منزل وی تقاضای استفاده از سرویس بهداشتی را مطرح می‌کند و بعد از باز شدن درب منزل، 3 نفر وارد منزل آنها شده و با تهدید اقدام به سرقت از منزل آنها کرده و از محل متواری می‌شوند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: بلافاصله برنامه‌ریزی تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد و در مدت‌زمانی کوتاه با توجه به اسناد و مدارک به‌دست‌آمده، سارقان که دو مرد و یک خانم بودند، شناسایی و در عملیاتی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک خاطرنشان کرد: اموال سرقت شده از سارقان کشف و هر 3 فرد دستگیرشده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f