پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی تایباد از تلاش ماموران پاسگاه انتظامی پشته برای نجات جان مادر باردار گرفتار در سیلاب خبر داد.

سرهنگ علی اکبر قربانی، فرمانده انتظامی تایباد گفت: شب گذشته در پی بارش شدید باران در شهرستان تایباد در ارتفاعات کوهستانی پاسگاه انتظامی پشته و مسدود شدن مسیرهای عبور جاده آسفالته موضوع درخواست کمک‌رسانی از سوی شورای اسلامی روستای پشته برای نجات مادر باردار گرفتار در سیلاب به پاسگاه انتظامی اعلام شد.
وی افزود: با حضور ماموران در محل خودرو سواری حامل مادر باردار گرفتار در سیلاب مشاهده که بلافاصله با تدابیر فرمانده پاسگاه به منظور بهره‌برداری از امکانات و تجهیزات، خودرو آتش نشانی روستای آبقه به محل اعزام و امدادرسانی به مادر باردار با راهنمایی پلیس از مسیر ارتباطی فرعی با عوامل آتش نشانی انجام شد.
فرمانده انتظامی تایباد خاطرنشان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته وضعیت عمومی مادر باردار بهبود یافته و در سلامت کامل به سر می برد و خانواده او در پیامی به شورای اسلامی روستا، مراتب تقدیر از پلیس را اعلام و تولد فرزند ششم خود را مرهون تلاش و زحمات پاسگاه انتظامی پشته اعلام کردند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید