پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کردستان از کشف بیش از 142 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک با همکاری مشترک با پلیس یزد خبر داد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان اظهار داشت: با تشدید طرح های مقابله ای در پیشگیری از ورود مواد مخدر به استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقاتی از انتقال مقادیری مواد مخدر از استان های جنوب شرقی کشور به مرکز کشور از سوی یک توزیع‌کننده مواد مخدر مطلع شدند.
وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با پلیس مبارزه با مواد مخدر مهریز استان یزد در مراحل مراقبت‌های نامحسوس پلیس، فرد تحت تعقیب در یزد شناسایی شد.
سردار آزادی ادامه داد: سرانجام در پی تبادل اطلاعات پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد، خودروی کامیون حامل مواد مخدر متوقف و در بازرسی از آن 92 کیلو و 500 گرم حشیش و 50 کیلوگرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: در این عملیات راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34