شبستان/ فرماندار شهرستان اردکان گفت: تمام ورودی های فرعی و اصلی شهرستان اردکان مسدود است.

بهروز شهابی زاد، فرماندار شهرستان اردکان اظهار کرد: بخشداران و شهرداران، مسئول نظارت بر ترددها در روستاها و شهرها هستند.
وی با بیان اینکه تمام مسیرها به پلیس‌راه منتهی می‌شود و در آن‌جا، مسافران غیربومی بازگشت داده می‌شوند اظهار داشت: از همکاری مدیران صنایع در اطمینان ‌بخشی به کارگرانی که از شهرستان خارج شده و امکان بازگشت ندارند قدردانی و تشکر می‌کنیم.
فرماندار اردکان با تاکید بر اینکه در مسئله سلامت عمومی جامعه، تعارف و اغماض معنایی ندارد یادآور شد: شهرداری‌ها و بخشداری‌ها با بسیج همه امکانات دولتی و مردمی، ورود به شهرها و روستاها را کنترل کنند.
وی در پایان از همکاری مردم شهرستان اردکان در رعایت نکات بهداشتی به ‌ویژه کاهش ترددها صمیمانه سپاس‌گزاری و تجلیل می‌کنیم و امیدواریم که این روند هم چنان ادامه یابد.
لازم به ذکر است که بر اساس مصوبه استانی و با دستور فرماندار اردکان برای مسدودسازی کلیه ورودی‌های شهرستان؛ خوشبختانه با تلاش شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و... تمام مسیرها مسدود شده‌اند اما متأسفانه مشاهده شده که تعدادی از شهروندان بدون توجه به مسئولیت‌شان در کنترل شیوع این بیماری اقدام به تخریب راه‌بندها و تردد به روستاها کرده اند که در این زمینه ضمن توصیه مجدد به رعایت محدودیت‌های وضع‌شده ترافیکی، اخطار داده شده است با حضور عوامل کنترل تردد در صورت مشاهده این رفتار، وسیله نقلیه متخلفان از این دستور، با دستور قضایی توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی ۱۳۹۹ رفع توقیف نخواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b