ایرنا/ مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از عدم پذیرش شهروندان در بوستان‌ها تا عادی شدن شرایط شهر در راستای پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا خبر داد.

پیام جوادیان، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در راستای پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا، بوستان‌هایی که در آن‌ها امکان جلوگیری از تردد شهروندان وجود داشته باشد تا عادی شدن شرایط شهر، غیر فعال بوده و پذیرای شهروندان نیست.
جوادیان افزود: بوستان‌ها و پارک‌های قم از هفته آخر اسفندماه پارسال غیر فعال است و شرایط میزبانی از شهروندان و مسافران نوروزی را ندارد.
وی اضافه کرد: بوستان شهدای اصناف در منطقه یک، بوستان‌های امام رضا(ع) و جوان در منطقه ۲، بوستان‌های فدک و ارغوان در منطقه ۳، بوستان‌های علوی و نرگس در منطقه ۴، بوستان اردیبهشت در منطقه ۶، بوستان نجمه(س) در منطقه ۷ و بوستان غدیر و پروانه در منطقه ۸ از جمله این بوستان‌ها می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: در تمام بوستان‌های سطح شهر تا حد امکان از ورود شهروندان جلوگیری به عمل خواهد آمد و محدودیت‌های لازم ایجاد شده است و از شهروندان خواهش می‌کنیم به بوستان‌ها مراجعه ننمایند.
جوادیان با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته‌شده برای روز طبیعت، افزود: محدودیت‌هایی ویژه‌ای در روزها ۱۲ تا ۱۵ اسفندماه در نظر گرفته‌شده که به‌هیچ‌عنوان اجازه ورود به بوستان‌ها داده نخواهد شد و از شهروندان تقاضا داریم در بوستان‌ها حضور پیدا نکنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99