تسنیم/ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی سه مرکز نقاهتگاه در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران خبر داد.

جلال پوران‌فرد، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل که با ابلاغ بیش از 150 نیروی پرستار در این مراکز نقاهتی در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران راه‌اندازی شده است.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه کشور ما مانند سایر کشورهای دیگر درگیر بحران کرونا ویروس بوده، تمهیداتی برای کنترل این بیماری انجام شده است که لازمه نتیجه گرفتن این تمهیدات و اثربخشی آن در گرو مشارکت‌های مردمی است
پوران‌فرد خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به سایر دانشگاه‌های کشور پیشرفت قابل محسوسی دارد که بیانگر تلاش‌های صادقانه و شجاعانه کادر عملیاتی و ستادی دانشگاه در این مدت است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: طرح غربالگری از دیگر تمهیدات انجام شده بوده که این کار توسط شبکه‌های بهداشت صورت می‌گیرد، کنترل و شناسایی افرادی که احیانا آلوده شده‌اند.
پوران‌فرد یادآور شد: خوشبختانه در بحث غربالگری از اولین استان‌‌هایی هستیم که تقریباً 94 درصد از مشخصات افراد از طریق سامانه‌های 4030 ثبت که در بین 12 بیمار جدید شناسایی شده که از طریق همکاران بهداشت و درمان در حال پیگیری است.
وی با بیان اینکه انتظار می‌رود مردم در خانه‌هایشان بمانند و با این دو هفته در خانه ماندن یاری گر ما در این بحران سخت و تاریخی باشند، تصریح کرد: طرح غربالگری مبادی ورودی شهر با دستور استاندار و همکاری سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و هلال احمر به همراه دانشگاه با شدت بیشتری کنترل می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277