مهر/ سرپرست اداره هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی رعد و برق در استان، گفت: عشایر و کوهنوردان از صعود به مناطق مرتفع چهارمحال و بختیاری پرهیز کنند.

مهران چراغپور، سرپرست اداره هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه عشایر و کوهنوردان از صعود به مناطق مرتفع چهارمحال و بختیاری پرهیز کنند، اظهار کرد: بیشترین شدت بارش و وقوع رعد و برق در شهرستان کوهرنگ پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: شدت رگبار و رعدوبرق در مناطق شمالی چهارمحال و بختیاری بیشتر است.
سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: عشایر در مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها توقف نکنند و از صعود به ارتفاعات به دلیل وقوع صاعقه بپرهیزند.
وی بیان کرد: بررسی آخرین نقشه‌ها و تصاویر ماهواره‌ای بیانگر عبور امواج ضعیف از سطح منطقه است که برای بعدازظهر امروز تا روز جمعه سبب افزایش ابر، بارش باران، در ارتفاعات بارش برف و گاهی وزش باد نسبتاً شدید می‌شود.
وی ادامه داد: طی این مدت بارش‌ها از شدت زیادی برخوردار نخواهد بود.
سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: از اواخر روز جمعه تا اوایل روز سه شنبه هفته آینده موج کم دامنه دیگری سطح استان را تحت تاثیرقرار خواهد داد که به تناوب سبب بارش باران و در ارتفاعات بارش برف گاهی همراه رعد و برق، وزش باد نسبتاً شدید و در نقاط مستعد تگرگ خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3