ایرنا/ رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار گفت: به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا، پایانه مسافربری این شهرستان تعطیل و جابه‌جایی مسافر از آن تا اطلاع بعدی متوقف شده است.

حسن عابدی پور، رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار اظهار کرد: تعطیلی پایانه‌ مسافربری سبزوار از تصمیمات ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان است که پس از هماهنگی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از امروز اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته بیشترین جا به جایی مسافر از این شهرستان به مقصد تهران و بالعکس بود، تصریح کرد: بر مبنای این تصمیم جابه‌جایی و انتقال هر گونه مسافر از پایانه‌ مسافربری سبزوار ممنوع است و با متحلفان برخورد شدید می شود.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار گفت: میانگین تردد خودروهای ثبت شده در محورهای ارتباطی سبزوار در روزهای ابتدایی سال گذشته روزانه افزون بر ۱۱۰ هزار دستگاه بوده که امسال به علت شیوع بیماری کرونا به یک سوم کاهش یافته است.
عابدی پور افزود: به هموطنان توصیه می کنیم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در خانه بمانند و سفر خود را به زمان پس از غلبه بر این بیماری موکول کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید