باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از افزایش تعداد بیماران کرونا ویروس درشهرهای تحت پوشش این دانشکده به ۱۰۹ نفر خبرداد.

سلمان زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه از روز گذشته تاکنون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا تا ۱۰۹ نفر رسید که ۱۰ نفر ابتلای جدید هستند گفت: از این تعداد ۴۱ نفر در آبادان، ۴۷ نفر خرمشهر و ۲۱ نفر در شادگان هستند.
او همچنین تعداد افراد فوت شده براثر این بیماری را ۱۰ نفر برشمرد و افزود: ۳ نفر در آبادان، ۶ نفر خرمشهر و یک نفر شادگان می‌باشند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: ۱۷ نفر از روز گذشته تاکنون بر اثر بیماری‌های حاد تنفسی در بیمارستان بستری شدند و ۱۳ نفر ترخیص شدند.
سلمان زاده با اشاره به اینکه به پویش در منزل بمانیم بپیوندیدگفت:مردم حتما به سامانه salamat.gov.ir مراجعه و در این طرح مشارکت کنند.
او افزود: ماندن در خانه و لزوم رعایت نکات بهداشتی هشداری است که مردم باید جدی بگیرند تنها با ماندن مردم در خانه‌ها می‌توانیم به کاهش مبتلایان به ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال امیدوار باشیم
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: شهروندان با توجه به در نظر گرفتن تدابیری مانند کنترل ورود و خروج از سفر خودداری کنند و اجازه بدهند کادر درمانی زنجیره انتقال را حذف کنند.
بیمارستان طالقانی آبادان تنها پایگاه پذیرش و بستری بیماران مبتلا به کرونا ویروس است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335