باشگاه خبرنگاران/ قیمت میوه تنظیم بازار در استان کهگیلویه و بویراحمد، در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استانی کاهش یافت.

سالار حسین‌پور، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده قیمت میوه شب عید طرح تنظیم بازار در استان کهگیلویه و بویراحمد تعدیل شد.
وی افزود: با توجه به تصمیمات جلسه کمیته ملی راهبری طرح میوه ایام نوروز و اختیارات تفویض شده توسط دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار کشور به سازمان‌های استانی صنعت، معدن و تجارت در خصوص شرایط بازار با توجه به بررسی حاشیه قیمت میوه و ایجاد انگیزه و مشارکت واحدهای خرده فروش در جذب و توزیع میوه جلسه فوق‌العاده استانی تشکیل و قیمت هر کیلو‌گرم سیب و پرتقال نوروزی تعدیل گردید.
حسین‌پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا عدم قدرت خرید مردم، شرایط اقتصادی و معیشتی مردم استان در این شرایط حساس، از تاریخ ششم فروردین ماه، قیمت هر کیلوگرم سیب برای مصرف‌کننده نهایی ۵۰۰۰ تومان و قیمت هر کیلو پرتقال والنسیای جیرفت ۶۵۰۰ تومان تعیین گردید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277