صدا و سیما/ تعداد 21 واحد صنفی و سفره‌خانه در دو شهرستان رامسر و نکا به علت بی‌توجهی به هشدارها پلمب شدند.

سرهنگ قیصری، فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از پلمب ۱۱ سفره‌خانه متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر رستوران‌ها، قهوه‌خانه‌ها و واحد‌های پذیرایی در سطح شهرستان رامسر به اجرا در آمد.
قیصری از پلمب ۱۱ قهوه‌خانه و سفره‌خانه به دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی و دستورالعمل‌های صادر شده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحد‌های صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی از استمرار اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی پلیس در این شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
سرهنگ حسین زارع، فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در این شهرستان به اجرا در آمد.
زارع افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره بهداشت از واحد‌های خدماتی این شهرستان بازدید کردند.
وی از پلمب ۱۰ واحد صنفی متخلف به دلیل بی‌توجهی به هشدار‌ها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادر شده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحد‌های صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9