فارس/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: استان همدان تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را به یک‌سوم کاهش داد که این رقم باید به صفر برسد.

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست با مدیر شبکه بهداشت و‌ درمان ملایر اظهار کرد: کادر درمان سرمایه معنوی هستند که باید در زمان مناسب از این مجموعه در شهرستان تجلیل به عمل آید.
وی گفت: با وجود تمام مسایل و مشکلاتی که در نقاط مختلف کشور شاهدیم، خوشبختانه با تدبیر ستاد مقابله با کرونا، کادر درمان و مجموعه بهداشت و درمان شرایط ملایر خوب است و طبق گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، ملایر به خوبی جلوی شیوع بیماری را گرفت و شرایط را به خوبی کنترل کرده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از ورودی‌های شهر، نظارت و کنترل ورودی‌ها و خروجی‌ها و نحوه برخورد با مردم را قابل تقدیر دانست.
وی گفت: با پیگیری‌هایی که از طریق وزیر بهداشت انجام شده، اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت و درمان ملایر رخ خواهد داد و اولویت ما تکمیل اورژانس است.
آزادیخواه با بیان اینکه استان همدان تعداد مبتلایان به این ویروس را به یک‌سوم کاهش داد و این رقم باید به صفر برسد افزود: این استان در مقایسه با سال‌های گذشته جزو کم‌سفرترین استان‌ها بود.
وی با اشاره به اینکه تا شکست کامل کرونا مردم باید قرنطینه خانگی را جدی بگیرند گفت: در مرحله اول ۶۰۰ تخت، در گام دوم یک‌هزار و ۲۰۰ تخت و در مرحله بحران ۲ هزار تخت بیمارستانی در استان برای مقابله با کرونا مهیا شده که با حسن مدیریت مجموعه استان هنوز ۶۰۰ تخت هم پر نشده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر تلاش‌ها و پیگیری‌های شبانه‌روزی نماینده ملایر را ستودنی خواند و گفت: امکانات، تجهیزات و ارتقای جایگاه حوزه بهداشت و درمان این شهرستان قابل مقایسه با چند سال گذشته نیست.
محسن ترکاشوند اظهار کرد: خدمات و پیگیری‌های نماینده ملایر موجب شد تا در مقابله با بحران کرونا موفق عمل کنیم و با به حداقل رساندن مرگ و میر، در این شرایط بتوانیم جان مردم را حفظ کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e