تسنیم/ رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری در جهت مقابله با کرونا از پلمب قریب به ۸ هزار واحد صنفی در بهارستان خبر داد.

جعفر درویشی، رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به پلمب‌ برخی واحد‌های صنفی به دلیل عدم رعایت مصوبه ستاد پیشگیری با ویروس کرونا اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به جز فروشگاه‌‌های موادغذایی و پروتئینی، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها، سایر اصناف تا تاریخ 15 فروردین‌ماه تعطیل هستند.
وی ادامه داد: در طرح پلمب گسترده واحدهای صنفی، شهرداری‌های صالحیه، نسیم‌شهر، گلستان و دهیاری‌ها با همکاری خوب نیروی انتظامی در حال اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند و این امر همچنان نیز ادامه دارد.
رئیس اتاق اصناف بهارستان ضمن تکذیب بسته شدن فروشگاه‌های موادغذایی در بهارستان تصریح کرد: هیچ کمبودی در تأمین کالای ضروری و مایحتاج اولیه در شهرستان بهارستان وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند و به سمت فروشگاه‌ها هجوم نبرند.
درویشی همچنین افزود: از مردم درخواست داریم در صورت مشاهده فعالیت قهوه خانه‌ها و کافی‌شاپ، گزارشات خود را با سامانه 124 در میان بگذارند.
وی با اشاره به قیمت کاهش گوشت مرغ خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هیچ‌گونه مراسم عمومی در رستوران‌ها و مساجد برگزار نمی‌گردد و میزان مصرف موادپروتئینی کاهش چشمگیری داشته است بنابراین قیمت مرغ نیز رو به کاهش است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651