سایت خبری بازار/ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر گفت: کارخانه‌های تولید آرد موظف به درج مشخصات مربوطه بر روی کیسه‌های آرد هستند.

ابوالقاسم محمد زاده، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بوشهر اظهار کرد: طبق بخشنامه معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت و به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف و تسهیل در نظارت بر توزیع آرد گندم از محل کارخانه‌های تولیدی رعایت کردن نوع مشخصات کیسه‌های آرد تهیه‌شده متناسب با نوع مصرف برای توزیع الزامی است.
وی تصریح کرد: باید آرد تولیدی از محل گندم ۹ هزار ریالی با کیسه‌های به رنگ زرد و چاپ عبارت خبازی، آرد تولیدی از محل گندم ۱۸ هزار و ۵۰۰ ریالی با کیسه‌های آبی رنگ و چاپ عبارت مصارف صنف و صنعت و غیر نان و آرد تولیدی از محل گندم ۶ هزار و ۶۵۰ ریالی کماکان در کیسه‌های سفیدرنگ و چاپ عبارت آرد خبازی یارانه‌ای تهیه شود.
محمد زاده تأکید کرد: بر اساس اعلام موارد مربوطه کارخانه‌های تولید آرد در استان بوشهر موظف است نسبت به رعایت نوع کیسه‌های آرد همراه با مشخصات نوع مصرف مربوطه اقدام کرده و در غیر این صورت تخلف محسوب شده و برخورد قانونی خواهد شد.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارخانه‌های تولید آرد موظف به رعایت درج مشخصات مربوطه بر روی کیسه‌های آرد تهیه‌شده متناسب با نوع مصرف جهت شفاف‌سازی و جلوگیری از تخلفات در شبکه توزیع هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22