ایرنا/ مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تعطیلی برخی واحدهای تولیدی و شرکت‌ها در راستای مقابله با بحران کرونا گفت: تاکنون ۸۶۰ کارگر که در این وضعیت بیکار شده‌اند برای دریافت بیمه بیکاری ثبت‌نام کرده‌اند.

حسن عزیزی، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اظهار کرد: این کارگران زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند و برای مقابله با ویروس کرونا بیکار شده اند لذا تقاضای دریافت بیمه بیکاری کرده‌اند.
وی با اشاره به سیاست کاهش کارکنان و مراجعه حضوری مردم به بخش های مختلف اداره کار گفت: افراد برای ثبت نام دریافت بیمه بیکاری باید تقاضای خود را از طریق سامانه الکترونیکی ارسال کنند تا رسیدگی و بررسی شود.
عزیزی همچنین به خسارت شدید مشاغل خرد و گردشگری ناشی از مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: دولت برای کمک به این مشاغل تمهیداتی اندیشیده است.
مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: سهم من در مقابله با بحران بیماری کرونا به عنوان یک مسوول ۲ و سه برابر کار کردن است زیرا برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و قطع زنجیره آن بیشتر کارکنان شیفتی کار می کنند برای جبران حضور نداشتن آنها به عنوان یک مدیر همراه با معاونان باید چند برابر کار کنیم تا کار مردم راه بیفتد.
عزیزی همچنین وظیفه خود را به عنوان یکی از افراد جامعه، تاکید بر رعایت نکات بهداشتی به دیگران و اعضای خانواده دانست و افزود: باید سعی کنیم اطلاعات درست و آموزش های صحیح بهداشتی به دیگران منتقل کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246