ایرنا/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با شناسایی ۴ بیمار جدید، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان به ۸۷ نفر رسید.

مجید شیرانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: با مرجع شدن آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا در استان، نتایج آزمایشات سریع‌تر اعلام می‌شود و همین موضوع سبب شده تا شناسایی و اعلام تعداد بیماران در روزهای اخیر رشد بیشتری به خود گیرد.
وی افزود: چندین آزمایش مشکوک دیگر نیز وجود دارد که هنوز قطعیت آن مشخص نشده است و با انجام آزمایشات تکمیلی، مثبت یا منفی بودن آن را می‌توان به طور قطعی اعلام کرد.
شیرانی در ادامه از شناسایی ۴۵۳ بیمار با علائم حاد تنفسی مشکوک به کرونا در استان خبر داد و گفت: این افراد در مراکز درمانی استان بستری شدند که با نمونه‌گیری از آنها، آزمایش تعداد زیادی از بیماران منفی اعلام شد و تاکنون ۸۷ بیمار قطعی مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از این تعداد تاکنون ۱۱ نفر جان باخته و ۵۷ نفر بهبود یافته اند و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3