ایرنا/ فرماندار گیلانغرب گفت: تمامی ورودی‌های این شهرستان به روی خودروهای غیربومی مسدود می‌شود که این اقدام در جهت حفظ سلامت مردم توسط ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا انجام شده است.

کوروش محمودیان، فرماندار گیلانغرب اظهار کرد: با تمهیدات اتخاذ شده در محورهای ورودی شهرستان از سمت اسلام آبادغرب و همچنین در ۲ راهی ایلام - کرمانشاه اکیپ‌های پلیس راه و انتظامی مستقر شده تا از ورود خودروهای با پلاک غیربومی جلوگیری شود.
وی افزود: درصورت مشاهده هرگونه خودرو با پلاک خارج از شهرستان علاوه بر اعمال قانون و برگشت به شهرستان مبدا هر خودرو معادل پنج میلیون ریال توسط پلیس راهور جریمه نقدی خواهد شد.
فرماندار گیلانغرب گفت: همه محورهای ارتباطی شهرستان گیلانغرب با شهرستان های همجوار نیز مسدود شده لذا توصیه می شود مردم از سفر به گیلانغرب خودداری کنند.
محمودیان ادامه داد: بازار نیز جزء مراکز خدماتی و ضروری تعطیل اعلام می شود از این رو انتظار می‌رود مردم نیز همراهی لازم را داشته باشند و حضور عمومی و نصب و برپایی هرگونه چادر یا اسکان در مناطق طبیعی گردشگری شهرستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده به سرعت نسبت به جمع‌آوری آن ها اقدام خواهد شد.
وی بیان کرد: به طور مستمر ضدعفونی و گند زدایی در نقاطی که مورد مشکوک یا مثبت داشته است نیز به صورت روزانه انجام می‌شود و در سایر نقاط نیز به صورت متناوب و مستمر عملیات ضدعفونی انجام می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246