ایرنا/ مدیرعامل سازمان سیما، منظر و زیباسازی شهرداری کرج از شهروندان و مسافران خواست برای پیشگیری از ابتلا به کرونا به محدوده پارک های این کلانشهر ورود نکنند.

پیمان بضاعتی پور مدیرعامل سازمان سیما، منظر و زیباسازی شهرداری کرج اظهار داشت: این روزها با وجود هشدارهای مکرر از سوی متولیان امور بهداشت و درمان برخی خانواده ها بی توجه به این هشدارها بساط سفره در این مکان ها باز می کنند.
وی ادامه داد : اکنون زمان مناسبی برای حضور مردم در پارک ها نیست و شهروندان باید همچنان در خانه ها بمانند.
بضاعتی پور بیان داشت : با اینکه روزانه ۲ بار پارک های سطح شهر ضدعفونی می شود اما همچنان خطر شیوع ویروس کرونا پابرجا بوده و خانواده ها از آوردن کودکان خود به مکان های بازی خودداری کنند.
مدیرعامل سازمان سیما ، منظر و زیباسازی شهرداری کرج به شهروندان و مسافران توصیه کرد که تفرج در پارک ها را به زمان پس از مهار کامل بیماری کرونا موکول کنند.
شهرداری کرج حدود ۲۷۰ پارک بزرگ ، متوسط و کوچک دارد.
از ابتدای شیوع کرونا در استان البرز تاکنون ۲ هزارو ۲۶۰ بیمار مشکوک و قطعی ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان تحت درمان قرار گرفته اند که در این مدت ۱۱۵ بیمار قطعی کرونا و ۶۹ بیمار مشکوک در استان جان باخته اند.
اکنون ۴۸۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.
استان البرز در مسیر مسافران ۱۴ استان کشور قرار دارد.
ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از۱۹۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af