یزد آوا/ سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد گفت: فروشگاه‌های بزرگ و صنف مواد غذایی استان فعال و در حال عرضه کالاهای اساسی هستند و فراوانی و ذخیره‌های مطمئن کالا در استان وجود دارد.

علی افشارپور، سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد با تاکید بر اینکه هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد، گفت: از آنجا که فروشگاه‌های بزرگ و صنف مواد غذایی استان فعال هستند و در اسفندماه و در حال حاضر نیز کالاهای اساسی در حال توزیع است مردم نباید هیچ نگرانی جهت تامین کالاهای مورد نیاز خود داشته باشند.
وی با تأکید بر اینکه فراوانی و ذخیره‌های مطمئن کالا در استان وجود دارد، ادامه داد: با وجود اینکه در اسفندماه حدود 700 تن برنج برای رفع نیازهای مردم توزیع شد، از روز گذشته نیز توزیع 400 تن برنج هندی درجه یک در فروشگاه‌های استان آغاز شده است، همچنین سهمیه شکر اختصاص یافته به استان نیز در حال توزیع است.
سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد با بیان اینکه کالاهای اساسی از جمله گندم، شکر، برنج و ... به فراوانی یافت می‌شود و هیچ مشکلی نیست، عنوان کرد: مرغ نیز به فراوانی در بازار یزد وجود دارد و تولید زیادی در این زمینه صورت گرفته که احتمال کاهش قیمت مرغ در روزهای آینده وجود دارد، در زمینه تامین گوشت قرمز نیز مشکلی وجود ندارد.
افشاپور در خصوص قیمت میوه تنظیم بازار یزد نیز گفت: قیمت میوه تنظیم بازار با کاهش قیمت مواجه است و از امروز پرتقال به قیمت 6 هزار تومان و سیب درختی به قیمت پنج هزار تومان در واحدهای صنفی میوه فروشی سطح شهر، فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای سطح استان عرضه می‌شود و فراوانی میوه وجود دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b