تسنیم/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف مقادیری گوشت و مرغ تاریخ مصرف گذشته یخی توسط ناظران ویژه اقتصادی خبر داد.

علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با اشاره به تداوم و تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی که مردم اقلام مورد نیاز روزانه خود را از آنها تهیه می‌کنند،اظهار داشت: مقداری گوشت‌های یخی تاریخ گذشته از واحد صنفی گوشت و پروتئین فروشی توسط ناظرین ویژه اقتصادی در کرج کشف شد.
وی افزود:متاسفانه این واحد صنفی به تقلب گوشت‌های یخی و تاریخ گذشته را در آب گرم وارد و یخ گوشت را آب می‌کرد و به عنوان گوشت گرم و چرخ کرده به مردم می فروخت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه مردم باید گوشت و اقلام مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنند،بیان کرد: این واحد صنفی در این وضعیت اضطراری از این موضوع سوء استفاده کرده و برای وی پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
مختاری با بیان اینکه هماهنگی لازم برای معدوم سازی گوشت‌های یخی با دامپزشکی البرز انجام شد،گفت: یک واحد صنفی مرغ فروشی هم که مرغ‌های تاریخ مصرف گذشته یخی را آب و به شیوه غیر بهداشتی به تقلب به مشتریان عرضه می‌کرد نیر شناسایی و برای این واحد هم به جرم عرضه مرغ تاریخ مصرف گذشته و کم فروشی تشکیل پرونده داده شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af