ایرنا/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی کامل برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان، همزمان با سراسر کشور از فردا جمعه هشتم فروردین ۹۹ خبر داد.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری و با تصمیم ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا تصویب شده است.
وی با بیان اینکه جزئیات و فرآیند اجرای این طرح به استان ابلاغ شده است، گفت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی طرحی جدید، جامع، کامل و فراگیر و با همکاری و محوریت خود مردم با هدف قطع زنجیره انتقال شیوع و کنترل ویروس کرونا عملیاتی می‌شود.
وی مدت زمان اجرای این طرح را در حدود یک هفته و تا پایان ۱۵ فروردین ۹۹ عنوان کرد و گفت: در صورت نیاز و با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرای این طرح تمدید خواهد خواهد شد.
بر اساس اجرای این طرح تنها افراد ساکن و بومی هر شهر حق تردد در آن شهر را دارند و همچنین نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو، بیمه‌نامه خودرو صورت می‌پذیرد.
بر اساس طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی نیز خروج افراد غیر ساکن و مسافر شهرهای محل حضور فعلی برای رفتن به محل سکونت خود بلامانع و بلکه تسریع می‌شود و این افراد در طول مسیر اجازه ورود به شهرها را نداشته و از کنار گذرها عبور خواهند کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277