ایرنا/ سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از کنترل شدید ترددهای ورودی و خروجی این استان خبر داد و گفت: در همین راستا جابه جایی مسافر با اتوبوس در استان به دلیل شیوع ویروس کرونا، به طور کامل تعطیل و ممنوع است.

شهرام ندیمی شامگاه پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تنها جا به جایی مسافر به خارج از استان به وسیله تاکسی‌ و فقط در محور شهرکرد به اصفهان انجام می شود.
وی از کاهش ۸۲ درصدی جابه جایی مسافر در پایانه‌های مسافربری استان خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان، به جز اصفهان، جا به جایی مسافر به دیگر مناطق کشور ممنوع است.
ندیمی همچنین از کاهش بین ۶۰ تا ۸۰ درصدی ترددها در استان طی نوروز امسال خبر داد و افزود: ۷۰ درصد این ترددها خودروهای بومی استان بودند و ۳۰ درصد آن خودروهای غیربومی و بیشتر از استان‌های اصفهان، خوزستان و تهران بوده است.
سرپرست راهداری و حمل ونقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به نصب ۶۲ دستگاه ترددشمار در جاده‌های استان، خاطرنشان کرد: ترددها به صورت شبانه‌روز در محورهای ارتباطی استان در حال رصد است و آمارها بیانگر روند کاهشی این ترددها است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3