باشگاه خبرنگاران/ دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر از دستگیری سه نفر از سارقین مسلح و اشرار سابقه دار در این شهرستان خبرداد.

محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی سه نفر از سارقین مسلح شهرستان صبح امروز پس از ارتکاب سرقت از سطح شهرستان و اعلام گزارش سرقت مسلحانه توسط مالباخته و شاکی بلافاصله توسط گشتی‌های نامحسوس پلیس آگاهی شهرستان و در کمترین زمان ممکن با شگرد‌های فنی و پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.
گل محمدی افزود: از این افراد مقادیری اموال مسروقه بهه همراه دو قبضه سلاح کلاش و کلت کمری و مهمات مربوطه نیز کشف و متهمین با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.
وی ضمن هشدار به سارقین مسلح و اشرار منطقه، اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن به اتمام طرح معرفی داوطلبانه و تحویل سلاح‌های غیر مجاز به مراجع ذیصلاح، به کلیه نهاد‌های انتظامی، نظامی و امنیتی شهرستان دستور برخورد قاطع با اینگونه مجرمین و جرائم خشن صادر و پرونده این افراد با جدیت و در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.
دادستان ایرانشهر همچنین به مردم فهیم شهرستان ایرانشهر نیز اطمینان خاطر خواهد داد سارقین مسلح و اشرار شهرستان قدرت و اختیار هیچ اقدام مجرمانه و ارتکاب جرمی رازین پس در شهرستان با تصمیمات سختگیرانه‌ جدیدی که در شورای تأمین شهرستان مصوب شده را نخواهند داشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c