ایرنا/ استاندار لرستان گفت: افرادی که از قبل وارد استان شده‌اند فرصت دارند تا ظهر جمعه هشتم فروردین ماه خارج شوند چرا که در صورت مشاهده بعد از این زمان خودروی آنان درسطح شهر توقیف و جریمه می‌شود.

س‍یدموسی خادمی، استاندار لرستان در بازدید از مبادی ورودی خرم آباد اظهار داشت:‌ از فردا جمعه خروجی شهرها نیز کنترل می‌شود بنابراین مسافران باید هر چه سریع‌تر استان را ترک کنند.
استاندار لرستان سفر برخی از مردم را نادیده گرفتن حقوق دیگران دانست و بیان کرد: دولت هر نوع سفر را به شهرها در سطح کشور ممنوع کرده و این مهم در استان نیز اجرا خواهد شد و توصیه می شود مردم از تردد بین شهرهای استان نیز خودداری کنند.
وی با اشاره به توصیه‌های دولت مبنی بر نرفتن به سفر در این ایام افزود: شهروندان لرستانی با توجه به اینکه تردد بین بعضی از شهرهای استان مسدود خواهد شد از رفت و آمد بین این شهرها پرهیز کنند.
استاندار لرستان اضافه کرد: همچنین ورودی شهرهای استان از امروز مسدود شده و خودروهایی که قصد ورود به آنها را دارند برگشت داده خواهد شد، بنابراین هموطنان با رعایت توصیه‌ها خود را دچار مشکل نکنند.
خادمی افزود: به منظور حفظ سلامت مردم تمامی تفرجگاه‌های لرستان مسدود خواهد شد، بنابراین شهروندان برای آیین سیزده بدر امسال برنامه ریزی نداشته باشند و افرادی که قصد عبور از شهرهای استان را دارند باید از مسیر کمربندی استفاده کنند.
تا هفتم فروردین ماه تعداد مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در لرستان به ترتیب ۵۹۲ و ۴۰ نفر بوده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9